
YR YRKK YRKS серия високоволтови асинхронни асинхронни двигатели с плъзгащ{0}}пръстен
YR YRKK YRKS серия високоволтови асинхронни двигатели с плъзгащ{0}}пръстен
Размер на рамката: 355-1120
Изходна мощност: 185-15000 kW
Номинално напрежение: 3000 V - 13800V
Номинална честота: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на високоволтови асинхронни асинхронни двигатели с плъзгащи{2}}пръстени yr yrkk yrks в Китай. Добре дошли да закупите асинхронни асинхронни двигатели с висок{4}}клас yr yrkk yrks с високо напрежение-пръстен, произведени в Китай тук от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и ниска цена.
|
YR YRKK YRKS серия високоволтови асинхронни двигатели с плъзгащ{0}}пръстен |
|
| Размер на рамката | 355-1120 |
| Изходна мощност | 185-15000 kW |
| Номинално напрежение | 3000 V - 13800V |
| Номинална честота | 50 Hz, 60 Hz |
| Клас на изолация | F или H |
| Задължение | S1 |
| Клас на защита | Напълно затворен тип, IP55, IP56 |
| Метод на охлаждане | IC611, IC616, IC666, IC37A 86, IC511, IC01 |
| Монтаж | B3,V1 |
| Околна температура | -20 градуса -40 градуса Друга температура може да бъде персонализирана |
| Надморска височина | По-малко или равно на 1000 m Друга надморска височина може да бъде персонализирана |
| Намотка на статора |
100% чиста мед чрез импрегниране под вакуум (VPI) |
| Термистор (PTC,PT100), Нагревателят се предлага при поискване | |
| Тип ротор | Плъзгащ-пръстен ротор, навит-ротор |
| Стандартен | IEC60034 |
|
Размерите на двигателя могат да бъдат персонализирани |
|
Преглед на продукта:
YR,YRKK ,YRKS серията високоволтови асинхронни асинхронни-пръстенови двигатели (двигатели с навит- ротор) отговарят на стандартите IEC 60034. Тип охлаждане: въздушно-въздушно охлаждане, въздушно-водно охлаждане.
Корпусът на тези двигатели е заварена конструкция от стоманена плоча, която е лека и структурно стабилна. Той също така може да се похвали с предимства като висока ефективност и икономия на енергия, нисък шум, минимални вибрации, надеждна работа и проста и удобна поддръжка.
Тези двигатели могат да се използват за задвижване на различни машини, като компресори, водни помпи, вентилатори, мелници за въглища, мелници за валцуване на стомана, трошачки, лебедки и т.н.
За повече технически данни и размери на двигатели, моля свържете се с нас


Популярни тагове: yr yrkk yrks серия високо напрежение slip-пръстенообразни асинхронни асинхронни двигатели, Китай yr yrkk yrks серия с високо напрежение slip-пръстенообразни асинхронни асинхронни двигатели производители, доставчици, фабрика, Метод на охлаждане IC511 Високоволтови променливотокови двигатели с плъзгащи пръстени, високоволтови променливотокови двигатели с плъзгащи пръстени, Високоволтови двигатели с плъзгащи пръстени, IC511, YR YRKK YRKS серия асинхронни индукционни двигатели с високо напрежение и плъзгащи пръстени
Изпрати запитване











