
Y YKK YKS серия високоволтови катерица-електрически двигатели
Y YKK YKS серия високоволтови катерица-електрически двигатели
Размер на рамката: 355-1120
Изходна мощност: 185-15000 kW
Номинално напрежение: 3000 V - 13800V
Номинална честота: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на y ykk yks серия високоволтови електрически двигатели с катерица-кабел в Китай. Добре дошли, за да закупите високоволтови електрически двигатели с катерица-катерица с висок{4}}клас y ykk yks, произведени в Китай тук от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и ниска цена.
|
Y YKK YKS серия високоволтови катерица-електрически двигатели |
|
| Размер на рамката | 355-1120 |
| Изходна мощност | 185-15000 kW |
| Номинално напрежение | 3000 V - 13800V |
| Номинална честота | 50 Hz, 60 Hz |
| Клас на изолация | F или H |
| Задължение | S1 |
| Клас на защита | Напълно затворен тип, IP55, IP56 |
| Метод на охлаждане | IC611, IC616, IC666, IC37A 86, IC511, IC01 |
| Монтаж | B3,V1 |
| Околна температура | -20 градуса -40 градуса, други температури могат да бъдат персонализирани |
| Надморска височина | По-малко или равно на 1000 m Друга надморска височина може да бъде персонализирана |
| Намотка на статора | 100% чиста мед чрез импрегниране под вакуум (VPI) |
| Термистор (PTC,PT100), Нагревателят се предлага при поискване | |
| Тип ротор | Катерица{0}}ротор с клетка |
| Стандартен | IEC60034 |
|
Размерите на двигателя могат да бъдат персонализирани |
|
Преглед на продукта:
Y,YKK ,YKS високоволтовите индукционни двигатели с клетка -Cage (Squirrel-Cage Rotor) отговарят на стандартите IEC 60034. Тип охлаждане: въздушно-въздушно охлаждане, въздушно-водно охлаждане.
Катерица-Cage Rotor се предлага в два варианта за избор на потребителите: лят алуминиев Squirrel-Cage ротор и меден прът Squirrel-Cage ротор.
Този мотор има модулен дизайн, което го прави удобен за използване и поддръжка. След оптимизирания дизайн на нашата компания, различни параметри като енергийна ефективност на двигателя са подобрени, а ефективността на двигателя е достигнала ниво на енергийна ефективност IE4, предоставяйки гаранция на потребителите за пестене на енергия.
Този тип мотор се използва предимно за задвижване-на оборудване с общо предназначение, като водни помпи и вентилатори.
За повече технически данни и размери на двигатели, моля свържете се с нас


Популярни тагове: y ykk yks серия високоволтови катерица-електрически двигатели с клетка, Китай y ykk yks серия високоволтова катерица-електрически двигатели с клетка производители, доставчици, фабрика, 3-фазни високоволтови променливотокови двигатели, Компактен тип мотор, Високоволтови двигатели, високоволтови променливотокови двигатели с катерица, Y YKK YKS серия електродвигатели с високо напрежение и катерица, Асинхронни двигатели с катерица тип компактен високоволтов тип серия Y2
Изпрати запитване











