
DC двигатели от серия Z4
DC двигатели от серия Z4
Размер на рамката: 100-450
Изходна мощност: 1.5-750 kW
Напрежение на котвата: 160 V - 600V
Напрежение на полето: 180 V - 400V
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на dc двигатели от серия z4 в Китай. Добре дошли да закупите от нашата фабрика високо-класни dc двигатели от серия z4, произведени в Китай. Всички персонализирани продукти са с високо качество и ниска цена.
|
DC двигатели от серия Z4 |
|
| Размер на рамката | 100-450 |
| Изходна мощност | 1,5-750 kW |
| Напрежение на котвата | 160 V - 600V |
| Напрежение на полето | 180 V - 400V |
| Клас на изолация | F или H |
| Задължение | S1, други задължения могат да бъдат персонализирани |
| Клас на защита | IP23, IP54 |
| Метод на охлаждане |
IC06, IC410,IC86W |
| Монтаж | B3,B35,V1 |
| Околна температура |
-20 градуса -40 градуса, други температури могат да бъдат персонализирани |
| Надморска височина | По-малко или равно на 1000 m, друга надморска височина може да бъде персонализирана |
| Намотка на статора | 100% чиста мед чрез импрегниране под вакуум (VPI) |
| Термистор (PTC,PT100), Нагревателят се предлага при поискване | |
| Стандартен | IEC60034 |
|
Размерите на двигателя могат да бъдат персонализирани |
|
Преглед на продукта:
Този постояннотоков двигател се използва широко в различни трансмисионни машини, като валцови мелници в металургичната промишленост, машини за рязане на метал, машини за хартия, пластмасови екструдери и т.н.
Този DC мотор приема многоъгълна структура, постигайки високо използване на пространството. Яремът на статора е от ламиниран тип. Подходящ е за изправено захранване и издържа на пулсиращи токове и бързи промени в текущите условия. Чрез процеса на прецизно позициониране на нашата компания, магнитните полюси могат да бъдат инсталирани точно, осигурявайки добра комутационна производителност на двигателя.
За повече технически данни и размери на двигатели, моля свържете се с нас


Популярни тагове: z4 серия dc двигатели, Китай z4 серия dc двигатели производители, доставчици, фабрика, DC мотор за летящо срязване, Двигатели с постоянен ток, DC двигатели от серия ZBL4, напълно затворен тип, IP44, ZSN4 серия DC двигатели за ротационни пещи за цимент, DC двигатели от серия ZTP за железопътен транспорт, ZZJ Мотор
Изпрати запитване










