
Трифазни морски двигатели от серия Y-H-
Трифазни морски двигатели от серия Y-H-
Сертификат: Глобален сертификат за класификация
Размер на рамката: 80-400
Изходна мощност: 0.55-450 kW
Номинално напрежение: 380 V, 440 V, друго напрежение може да бъде персонализирано
Номинална честота: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на y-h серия три-фазни морски двигатели в Китай. Добре дошли да закупите трифазни морски двигатели от серия y-h от висок-клас, произведени в Китай, от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и ниска цена.
|
Трифазни морски двигатели от серия Y-H- |
|
| Сертификат | Глобален сертификат за класификация |
| Размер на рамката | 80-400 |
| Изходна мощност | 0,55-450 kW |
| Номинално напрежение | 380 V, 440 V, друго напрежение може да бъде персонализирано |
| Номинална честота | 50 Hz, 60 Hz |
| Клас на изолация | F ,H |
| Задължение | S1, други задължения могат да бъдат персонализирани |
| Клас на защита | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Метод на охлаждане | IC411, друг метод на охлаждане може да бъде персонализиран |
| Монтаж | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Околна температура |
Околна температура: -0 градуса -45 градуса |
| Надморска височина | 0 m |
| Намотка на статора | 100% чиста мед чрез импрегниране под вакуум (VPI) |
| Термистор (PTC,PT100), Нагревателят се предлага при поискване | |
| Роторна намотка | Клетка-катерица |
| Дългият вал може да бъде персонализиран | |
Преглед на продукта:
- Морски три{1}}асинхронен двигател от серия Y-H, подходящ за задвижване на различни машини на кораби, като помпи, вентилация, сепаратори, хидравлични машини и друго спомагателно оборудване, той има предимствата на висока ефективност и висок начален въртящ момент и има 11 квалификации за сертифициране в глобален клас.
- Характеристика на продукта:Устойчивост на влага, устойчивост на мухъл, устойчивост на-солни пръски, устойчивост на корозия
За повече технически данни и размери на двигатели, моля свържете се с нас



Популярни тагове: y-h серия три-фазни морски двигатели, Китай y-h серия три-морски двигатели производители, доставчици, фабрика, IE2 променливотокови двигатели, NEMA Design B двигатели, VHS мотори, Вибрационни двигатели, YGFFB 185 TH Специфични за клиента двигатели за ролкови маси, YZR YZ серия асинхронни двигатели за кранове и металургични приложения
Серия YZR YZ Индукционни двигатели за кранове и мета...
Променливотокови двигатели от серия YG за ролер за маса
Асинхронен двигател с променлива честота от серия YVF
YGFFB265-TH Специфични за клиента двигатели за ролка...
Серия YR променливотокови двигатели с плъзгащ{0}}пръ...
Серия VHS електрически двигатели с вертикален кух вал
Изпрати запитване




