
Серия YBX3 Взривозащитени-три-фазни индукционни двигатели
Серия YBX3 Взривозащитени-три-фазни индукционни двигатели
Ex-Марк: Exd II BT4, Exd II CT4, Приложения: Опасни зони
Размер на рамката: 63-355
Изходна мощност: 0.18-355 kW
Номинално напрежение: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, друго напрежение може да бъде персонализирано
Номинална честота: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. е един от водещите производители и доставчици на три-фазни индукционни двигатели от серия ybx3, устойчиви на експлозия-в Китай. Добре дошли да закупите взривозащитени три-фазни асинхронни двигатели от висок{6}}клас ybx3 серия-, произведени в Китай, от нашата фабрика. Всички персонализирани продукти са с високо качество и ниска цена.
|
Серия YBX3 Взривозащитени-три-фазни индукционни двигатели |
|
| Б-Марк | Exd II BT4, Exd II CT4, приложения: Опасни зони |
| Размер на рамката | 63-355 |
| Изходна мощност | 0,18-355 kW |
| Номинално напрежение | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, друго напрежение може да бъде персонализирано |
| Номинална честота | 50 Hz, 60 Hz |
| Клас на изолация | F |
| Задължение | S1 |
| Клас на защита | Напълно затворен тип, IP55 |
| Метод на охлаждане |
IC411, друг метод на охлаждане може да бъде персонализиран |
| Монтаж | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Околна температура | -15 градуса -40 градуса |
| Надморска височина | По-малко или равно на 1000 m |
| Намотка на статора | 100% чиста мед чрез импрегниране под вакуум (VPI) |
| Термистор (PTC,PT100), Нагревателят се предлага при поискване | |
| Роторна намотка | Клетка-катерица |
| Стандартен | IEC60034, IEC двигатели |
| Дългият вал може да бъде персонализиран | |
Общ преглед на продукта:
YBX3 серия от пожароустойчиви три-фазни асинхронни двигатели тип H63~355 са най-новите продукти, разработени от нашата компания, комбиниращи с местни и чуждестранни електромагнитни структури, техника и материали и т.н., базирани на сериите двигатели YB2 и YB3. Тази серия двигатели има много достойнства като висока-ефективност, пестене на енергия, голям марж на покачване на температурата, дълъг експлоатационен живот, отлична производителност, нисък шум, усъвършенствана взриво-устойчива структура, висока надеждност и удобна работа и поддръжка и т.н. Индексът на ефективност на тази серия двигатели потвърждава степен на енергийна ефективност 2 от посочените в GB18613-2012 Минимални допустими стойности на енергийна ефективност и енергийна ефективност степени за малки и средни три-фазни асинхронни двигатели. Класът на мощност и инсталационните размери съответстват на стандарта IEC, също напълно по същия начин като трифазните индукционни двигатели от сериите YB2 и YB3. Тази серия двигатели отговаря на GB755-2008 „Въртящи се електрически машини-Оценка и производителност“. Техните огнеустойчиви характеристики трябва да отговарят на GB3836.1-2010 „Експлозивни атмосфери, Част 1: Общи изисквания за апарати“ и GB3836.2-2010 „Експлозивни атмосфери, Част 2: Апарати, защитени от кора за огнеустойчиви „d“ “. Огнеустойчивите типове на тази серия двигатели са ExdI, ExdIIAT4 и ExdIIBT4. Тази серия двигатели са подходящи за неминна работна зона в подземни мини или опасни места във фабрики, където има експлозивен газ от клас IIA и IIB и температура от клас T1-T4. Степента на защита на корпуса на тази серия двигатели е IP55, охладителната система е IC411. Тази серия двигатели има следните типове: тип влажни тропици (YBX3-TH), тип сухи тропици (YBX3-TA), външен тип (YBX3-W), външен средно-антикорозионен тип (YBX3-WF1) и външен влажен тип (YBX3-THW), външен сух тропичен тип (YBX3-TAW), вътрешен тропичен тип (YBX3-T), външен тропичен тип (YBX3-TW).
● Exd-символ Exd I Mb, ExdⅡAT4 Gb, ExdⅡBT4 Gb
Категория I: повърхностна най-висока температура не по-висока от 150 градуса (когато въглищен прах може да покрие повърхността на двигателя), не по-висока от 450 градуса (когато въглищен прах няма да покрие повърхността или е извършена някаква защитна работа, за да се предотврати натрупването на въглищен прах)
Категория Ⅱ: повърхностна най-висока температура не по-висока от T1 (450 градуса), T2 (300 градуса), T3 (200 градуса), T4 (150 градуса); Клемна кутия с три или шест клеми за кабел с гумена обвивка (пластмасов кабел) и стоманен кабел.
Температура на околната среда:-15 градуса ~35 градуса във въглищна мина и-15 градуса ~40 градуса в завода.
● Висока ефективност IE3
Номинално напрежение: 380V,660V,380/660V 50Hz (за Exd-символ Exd I и размер на рамката 80-355)
660V/1140V 50Hz (за Exd-символ Exd I и размер на рамката 112-355)
380V, 660V, 380/660V 50Hz & 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 690V 60Hz (за Exd-символ ExdⅡ)
Идеален за въглищна мина, където може да има метан и въглищен прах (Exd I) и опасни експлозивни зони (Ex dⅡAT4,dⅡBT4) в завода с клас ⅡA ⅡB и температура T1-T4 запалим газ.
За повече технически данни и размери на двигатели, моля свържете се с нас


Популярни тагове: ybx3 серия взрив-устойчиви три-фазни асинхронни двигатели, Китай ybx3 серия взрив-устойчиви три-фазни асинхронни двигатели производители, доставчици, фабрика, IE2 променливотокови двигатели, IE3 електродвигатели, Двигатели за кранове и металургични приложения, Вертикални електрически двигатели с кухи валове от серия VHS, YGFFB 185 TH Специфични за клиента двигатели за ролкови маси, YZR YZ серия асинхронни двигатели за кранове и металургични приложения
Изпрати запитване









